ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

Τι λένε οι σπουδαστές μας

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ  2014

ΚΕΡΕΖΟΥΔΗ ΕΥΑ   ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ   ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ/ΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ   ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΠΙΛΑΛΙ ΜΕΛΙΝΑ   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΒΒΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΙΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΖΟΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΘΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ   2015

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΚΤ/ΓΙΑΣ & ΑΚ/ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΠΙΖΟΣ ΑΡΗΣ   ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

BΕΡΡΑΣ ΑΥΓΕΡΗΣ  ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΔΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΚΡΗΤΗ)

ΜΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ/ΚΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΠΑΡΙΣΗ ΣΟΦΙΑ   ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΛΥΔΙΑ   ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠ/ΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦ/ΓΕΣ ΣΤΗΝ Β/ΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΠΟΥΡΝΑΤΖΗ ΑΙΜΙΛΙΑ   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΑΛΗ ΤΙΝΑ   ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΗ ΛΟΥΙΖΑ   ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΚΡΗΤΗ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ  2016

ΑΣΜΕΝΟΥΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)

ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΑΚΑΡΙΑΡΗ ΑΝΝΑ   ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ   ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ  ΟΙΚ/ΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  Η/Υ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ο.Π.Α (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΒΕΛΟΥΔΙΟΥ ΖΩΗ   ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΖΟΥΜΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ   ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΚΛΕΙΩ   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΠΑΛΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΙΩΖΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΟΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ   ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΑΡΓΥΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΣΙΧΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ   ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΣΑΜΑΡΑ  ΓΑΛΑΤΕΙΑ   ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

EΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ   2017

ΑΣΜΕΝΟΥΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ   ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΑΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΚΑΡΙΑΡΗ ΑΝΝΑ    ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΡΟΥΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΙΣΤΟΡΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΒΟΛΟΣ)

ΡΟΥΣΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΡΟΥΣΚΑ ΜΑΙΡΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΑΤΖΙΚΟΥ ΝΙΚΗ   ΝΟΜΙΚΗ  (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΝΟΣ  ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑ.Δ.Α)

ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑ.Δ.Α)

ΔΡΙΒΑ ΣΟΦΙΑ   ΙΣΤΟΡΙΑΣ& ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ   ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΙΔΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ   ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ   ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ   ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ   ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΙΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

MΠΟΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ   2018

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΕΦΑΡΜΟΣMΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (Ε.Μ.Π)

ΤΖΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠ/ΣΕΩΝ  (ΚΡΗΤΗ)

ΓΙΑΝΝΙΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΕΝΔΥΣΗΣ(ΚΙΛΚΙΣ)

ΓΚΑΖΟΝ ΜΑΝΟΣ   ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ   ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  (ΠΑΤΡΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ   ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ   ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΚΟΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΝΟΣ   ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑ.Δ.Α)

ΞΥΘΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑ.Δ.Α)

ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ  ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ   ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΠΟΥΤΖΙ ΜΑΙΡΗ   ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  (ΑΘΗΝΑ)

ΣΧΟΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΤΖΙΤΖΙΚΑ ΑΛΙΚΗ    ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ    2019

ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ   ΧΗΜΕΙΑΣ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΛΙΟΣ   ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΕΥΑ   ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ   ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)

ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ   ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΚΑΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΔΡΕΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡ/ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  ΙΑΤΡΙΚΗΣ  (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΡΔΑΛΙΔΗ ΑΝΝΑ   ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ   ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΑΣΜΕΝΟΥΔΗ ΕΥΗ   ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΔΑΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΕΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΗΛΕΚΤ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑ.Δ.Α)

ΜΠΕΛΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ    2020

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΑΚΕΣ  (23 μαθητές)

ΙΑΤΡΙΚΗ  (9 μαθητές)

ΝΟΜΙΚΗ  (4 μαθητές)

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ  (17 μαθητές)

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ  (3 μαθητές)

ΦΥΣΙΚΗ-ΧΗΜΕΙΑ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ  (3 μαθητές)

X